centiare باشگاه مشاهده روزنامه استان یزد

centiare: باشگاه مشاهده روزنامه استان یزد صفحه نخست روزنامه روزنامه های استان تیترروزنامه های یزد امروز 6اردیبهشت

گت بلاگز سیاسی برنامه سوم عالی ترین و موفق ترین برنامه بود ، در وزارت صنایع مهمترین وظیفه ام شناسایی گلوگاه های فساد بود

نامزد دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه 5 سال به طور مستمر رشد صنعت دو رقمی بود ادامه داد: در وزارت صنایع مهمترین وظیفه ام شناسایی گلوگا

برنامه سوم عالی ترین و موفق ترین برنامه بود ، در وزارت صنایع مهمترین وظیفه ام شناسایی گلوگاه های فساد بود

به گزارش خبرنگار گروه انتخابات گروه تحریریه سایت جوان؛ جهانگیری با اشاره به اینکه در دوران اصلاحات گام های بزرگی برداشته شد به طوری که برنامه سوم عالی ترین و موفق ترین برنامه بود افزود: کشور وارد دوره جدیدی از نظر توسعه شد به طوری که برنامه توسعه سوم کشور از نظر تدوین و عملکرد عالی ترین برنامه در قبل و بعد از انقلاب اسلامی بود.
وی با اشاره به اینکه نویسنده این برنامه در دوران سید محمد خاتمی بود افزود: در دوران ناطق نوری این برنامه به تصویب رسید.
**برنامه سوم توسعه عالی ترین و موفق ترین برنامه بود
این کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه ما می خواهیم کشور عزیزمان ایران پیشرفت کند اظهار داشت: در دولت گروه اصلاح طلب برنامه می نویسد و گروه اصولگرا آن را تصویب می کند خاطر نشان کرد: صحنه سیاسی کشور امیدوار کننده بود هم چنین فضای فرهنگی به گونه ای بود که بازیگران و صورت های معروف احساس امنیت داشتند و مردم و جوانان احساس شخصیت می کردند.
جهانگیری با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری هنگامی که شاخص عملکرد برنامه سوم را مشاهده کردند در آن دوران 5 سال وزیر صنعت بودم ادامه داد: قطعا شکوفاترین بخش صنعت کشور در آن دوران بود.
وی در ادامه با اشاره به وجود مشاوران بخش شخصی در وزارت صنعت گفت: هیچ موضوعی از وزارت صنعت به مجلس پیشنهاد نمی شد مگر اینکه مشاوران آن را ملاحظه می کردند و هم چنین مورد تایید قرار می دادند.
این کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه روش توسعه صنعتی را نوشتیم، افزود: حساب ذخیره ارزی ایجاد کردیم که بخشی از درآمد نفت را جهت روزهای سخت نگه داریم و هم چنین ارز تک نرخی از بین رفت.
**در وزارت صنایع مهمترین وظیفه ام شناسایی گلوگاه های فساد بود
جهانگیری با اشاره به اینکه 5 سال به طور مستمر رشد صنعت دو رقمی بود ادامه داد: در وزارت صنایع مهمترین وظیفه ام شناسایی گلوگاه های فساد بود آیا که این فسادها باید شناسایی و از بین بردن می شدند.
وی افزود: مدیر هر چند که حزب اللهی و متدین بود هنگامی که در یک میز قرار می گرفت ممکن بود هزاران اتفاق بیفتد لذا وارداتی که انجام می شد معمولا با واسطه بود.
این کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه باید گلوگاه های فساد را شناسایی و از بین بردن می کردیم افزود: واردات از مهر عدم ساخت نجات پیدا کرد و صرفا باید از ناحیه تعرفه صورت بگیرد به طوری که جهت تدوین تعرفه ها سهم ذی نفعان نیز دخیل بود.
**در آن دوران میلیاردها دلار به درآمد نفت کشور اضافه شد
جهانگیری با اشاره به اینکه در آن دوران میلیاردها دلار به درآمد کشور اضافه شد خاطر نشان کرد: در آن وقت برنامه بلند مدت جهت کشور عزیزمان ایران در نظر گرفته شد تا به ایرانی پیشرفته دست یابیم.
وی با اشاره به اینکه در آن وقت هنگامی که شاخص ها مثبت شد افق بلند مدت تری جهت کشور تدوین شد به طوری که مقام معظم رهبری چشم انداز 20 ساله ای را مشخص کردند و کشور عزیزمان ایران باید در ظرف 20 سال از نظر اقتصادی و علمی قدرت اول منطقه باشد.
این کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه بعد از این دوران بنده در هیچ مسئولیت دولتی نبوده و کنار بودم اظهار داشت: توسعه در دنیا سوم حرکت پاندولی پیدا کرد و متاسفانه در دوره تازه این امر اتفاق افتاد و در هر نقطه ای به جای این که اوج برویم برمی گشت به عنوان نمونه امیرکبیر هنگامی که می خواست توسعه را شروع کند کشته شد.
** معلوم نشد 700 میلیارد درآمد کجا رفت
جهانگیری با بیان اینکه مسیر توسعه کشور منحرف شد و سرمایه های انسانی و مادی کشور نیز نابود شدند خاطر نشان کرد: معلوم نشد 700 میلیارد درآمد کجا رفت.
** در آن دوران آوار بر سر اقتصاد کشور خراب شد
وی تصریح کرد: انسان از این غصه بمیرد بهتر هست، مگر مردم چه کرده بودند که در این دولت این طور برخورد شد به طوری که در آن دوران آوار بر سر اقتصاد کشور خراب شد.
این کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه معلوم نیست که چگونه هزینه شد و این جای تاسف است افزود: بر سر این کشور چه شد که این کارها صورت گرفت آیا با کشور عزیزمان ایران این گونه برخورد شد؟
جهانگیری با اشاره به میدان گازی یکسان با قطر گفت: کشور عزیزمان ایران کشوری متمدن و با سابقه است این در حالی است که کشور قطر چند صد هزار نفر جمعیت دارد ما در سال 1384 از این میدان مساوی برداشت می کردیم ولی این در حالی است که در سال 92 متاسفانه آنها دو برابر ما برداشت می کردند و حق ملت کشور عزیزمان ایران را غارت می کردند.

**چه کسی فکر می کرد فرزندان امام و انقلاب رودروی هم قرار بگیرد

عبارات مهم : ایران
وی با اشاره به اینکه در عرصه سیاسی هم اتفاقات عجیبی افتاد چه کسی فکر می کرد فرزندان انقلاب و امام رودروی هم قرار بگیرد افزود: ارز و سکه لحظه ای اوج می رفت ظرف 22 ماه 22 میلیارد دلار در بازار دبی و استامبول ارز فروخته می شد تا قیمت آن در پایتخت کشور عزیزمان ایران پایین بیاید 30 درصد آن را صرافی ها می فروختند که البته از آینده آنها خبری ندارم.

این کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان این که ارز باید جهت کشور ما به ازا داشته باشد خاطر نشان کرد: آواری بر سر اقتصاد کشور خالی شد.
جهانگیری با اشاره به اینکه مردم کشور عزیزمان ایران مواظب باشند که تاریخ نباید این گونه تکرار شود گفت: سال 92 مردم کشور عزیزمان ایران درگیر تلاطم دیگری را دیدند و ارز و سکه لحظه ای اوج می رفت به طوری که دلار 800 تومنی حدود 4 هزار تومان شد.
وی با اشاره به اینکه کل شاغلین کشور در سال 84، 22 میلیون و 600 هزار نفر بود افزود: در سال 91 یعنی بعد از گذشت 7 سال خالص ایجاد اشتغال صفر بود یعنی طبق آمار مرکز آمار 22 میلیون و 600 هزار نفر شاغل داشتیم لذا هنگامی که می خواستیم کار را شروع کنیم ابتدا باید آواربرداری می کردیم.
این کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اتفاق پلاسکو گفت: پلاسکو آتش گرفت و سوخت من شاید نخستین نفری بودم که به آقای شهردار زنگ زدم و ایشان خارج از پایتخت کشور عزیزمان ایران بودند.
**ماشین اقتصاد کشور داغون شده است بود و باید در مسیر توسعه قرار می گرفت
جهانگیری با اشاره به اینکه پلاسکو در عرض دو ساعت آتش گرفت و در عرض چند ثانیه ریخت ادامه داد: طی چند روز آواربرداری صورت گرفت و اکنون در عرض چند سال باید ساخته شود لذا یک اقتصادی فرو ریخت و ماشین اقتصاد کشور از دره بیرون آمده است و این ماشین داغون شده است و چرخ نداشته و باید اصلاح شود.
ادامه دارد…

واژه های کلیدی: ایران | برنامه | ایرانی | برنامه | انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | جهانگیری | انتخابات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog