centiare باشگاه مشاهده روزنامه استان یزد

centiare: باشگاه مشاهده روزنامه استان یزد صفحه نخست روزنامه روزنامه های استان تیترروزنامه های یزد امروز 6اردیبهشت

گت بلاگز اردبیل قهرمانی در مسابقه های والیبال امیدهای آسیا اولویت مهم تیم ملی است

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان گفت: تیم ملی والیبال امید کشور عزیزمان ایران با قهرمانی در مسابقه های والیبال امیدهای آسیا که در اردبی

قهرمانی در مسابقه های والیبال امیدهای آسیا اولویت مهم تیم ملی است

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، محمدرضا داورزنی در اردبیل افزود: در حال حاضر ورزشگاه رضازاده و شهید آسمانی اردبیل جهت برگزاری مناسبت بزرگ والیبال امیدهای آسیا آماده شده است و در این زمینه هیچ مشکلی وجود ندارد و امروز نخستین بازیهای والیبال امیدهای آسیا در اردبیل کلید می خورد .

وی ضمن تقدیر و تقدیر از هیئت والیبال استان و مسئولان جهت آماده سازی ورزشگاه رضازاده و شهید آسمانی و نیز فراهم کردن زیرساخت های مورد نیاز در این زمینه افزود: در حال حاضر همه چیز جهت برگزاری یک مناسبت بزرگ ورزشی در اردبیل فراهم شده است که انتظار می رود با حضور پرشور تماشاگران اردبیلی در ورزشگاه رضازاده شاهد بازیهای خوب و تماشایی از والیبالیست های ایرانی باشیم .

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان گفت: طبق گزارش هایی که از اردبیل در مورد آماده سازی زیرساختهای مورد نیاز جهت برگزاری والیبال امیدهای آسیا به ما داده شده است همه نشان از عدم مسئله در این زمینه بوده که امیدارویم این مناسبت به صورت باشکوه و منظم برگزار شود .

قهرمانی در مسابقه های والیبال امیدهای آسیا اولویت مهم تیم ملی است

داورزنی اظهار کرد: شهرستان اردبیل ظرفیت بسیار بالایی جهت برگزاری رویدادهای بزرگ ورزشی دارد که با کلید این مناسبت بزرگ به وسیله هیئت والیبال اردبیل انتظار می رود در آینده شاهد برگزاری مسابقه های جهانی دیگری از جمله فوتسال، هندبال و والیبال باشیم .

وی از تجهیز کامل ورزشگاه رضازاده اردبیل خبر داد و بیان کرد: این ورزشگاه به صورت خاص ساماندهی شده است و آماده برگزاری مناسبت والیبال است .

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: تیم ملی والیبال امید کشور عزیزمان ایران نیز با تمرینات فشرده و منظمی که انجام داده در آمادگی کامل به سر می برد و انتظار می رود با قهرمانی در مسابقه های والیبال امیدهای آسیا و افزایش به جام جهانی افتخاری بزرگ جهت کشور به دست آورد .

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان گفت: تیم ملی والیبال امید کشور عزیزمان ایران با قهرمانی در مسابقه های والیبال امیدهای آسیا که در اردبی

انتهای پیام/ح

واژه های کلیدی: اردبیل | اردبیل | برگزاری | والیبال | ورزشگاه | تیم ملی والیبال | والیبالیست های ایرانی | اردبیل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog