centiare باشگاه مشاهده روزنامه استان یزد

centiare: باشگاه مشاهده روزنامه استان یزد صفحه نخست روزنامه روزنامه های استان تیترروزنامه های یزد امروز 6اردیبهشت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات این دوره جام جهانی شگفتی‌های زیادی نخواهد داشت / علی دایی

پیشکسوت فوتبال کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: فاصله تیم‌های حاضر در جام جهانی روسیه کم است و شاهد شگفتی‌های زیادی در این دوره نخواهیم بود.

این دوره جام جهانی شگفتی‌های زیادی نخواهد داشت / علی دایی

علی دایی: این دوره جام جهانی شگفتی های زیادی نخواهد داشت

عبارات مهم : روسیه

پیشکسوت فوتبال کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: فاصله تیم های حاضر در جام جهانی روسیه کم است و شاهد شگفتی های زیادی در این دوره نخواهیم بود.

به گزارش ایسنا، علی دایی، پیشکسوت فوتبال کشور عزیزمان ایران و آقای گل دنیا گفت وگوی کوتاهی را با پایگاه خبری یورونیوز راجع به جام جهانی انجام داده که شرح این مصاحبه را در پایین می خوانید.

یورونیوز: با توجه به غیرقابل آینده نگری بودن ورزش فوتبال و کم شدن فاصله بین تیم های بزرگ و کوچک آیا این دوره از مسابقه های جام جهانی ممکن است با شگفتی های بسیار همراه باشد؟

این دوره جام جهانی شگفتی‌های زیادی نخواهد داشت / علی دایی

علی دایی: «به نظر من در مسابقه های این دوره شگفتی زیادی رقم نخواهد خورد لیکن درست است که تیم های کوچک تر در سال های گذشته خودشان را بالاتر کشیدند و تلاش کردند فاصله با رقیبان بزرگ را کم تر و کم تر کنند ولی تیم های بزرگ هم پیشرفت های چشمگیری داشته اند. شما اگر دقت کنید می بینید که به عنوان مثال انگلیس تیم سال های گذشته نیست و بسیار بهتر شده، یا فرانسه که از دوره های پیش بسیار قدرتمندتر شده، همین طور راجع به برزیل و آلمان که هر لحظه تیم های قدری هستند و اسپانیا که این دوره خیلی خوب شده، در مجموع پنج یا شش تیم بسیار قدر در این دوره حضور دارند و این احتمال وقوع شگفتی را کم می کند.»

یورونیوز: از نظر شما کدامیک از تیم های حاضر در مرحله نهایی مسابقه های جام جهانی روسیه بیش ترین بخت را جهت قهرمانی در این دوره دارند؟

پیشکسوت فوتبال کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: فاصله تیم‌های حاضر در جام جهانی روسیه کم است و شاهد شگفتی‌های زیادی در این دوره نخواهیم بود.

علی دایی: «به نظر من تیم های برزیل و آلمان بیش تر از دیگر تیم ها از بخت قهرمانی در این دوره برخوردارند.»

یورونیوز: از بین بازیکنان سی و دو تیم حاضر در جام جهانی روسیه به جز کشور عزیزمان ایران کدام بازیکن یا بازیکنان بیش تر از بقیه نگاه شما را به خود جلب می کنند؟

علی دایی: «ما بازیکنان بسیار بزرگی را داریم که در این دوره از مسابقه ها حضور دارند و هر کدام از آن ها جهت تیم های خود وزنه ای به حساب می آیند ولی از نظر من سطح لیونل مسی با دیگران کاملا متفاوت هست، من به شخصه از نظر فوتبالی مسی را خیلی می پسندم.

این دوره جام جهانی شگفتی‌های زیادی نخواهد داشت / علی دایی

واژه های کلیدی: روسیه | مسابقه | بازیکنان | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog